Nasza historia

Jak powstały Słodkie Mecyje?

Jak powstały Słodkie Mecyje? - spontanicznie...

Szukając wyjątkowego tortu na pierwsze urodziny swojej córeczki zamiast zamówić tort w cukierni, postanowiliśmy zrobić go sami. Kierowaliśmy się wskazówkami z kulinarnego bloga i radami doświadczonych przyjaciółek. Uposażeni w inspirację metodą prób i błędów stworzyliśmy swoje pierwsze słodkie dzieło. Dodatkowa motywacja to zdrowie, bo piekąc samemu, mieliśmy pełną kontrolę nad składem smakołyków. Po pewnym czasie tworzenia słodkich kreacji w zaciszu domowej kuchni postanowiliśmy dzielić się swoją pasja z szerszym gronem łasuchów.
I tak narodził się pomysł na słodki biznes.
Pieczenie jest po prostu przyjemną pracą, na przyjemne okazje. Tortów nie zamawia się ze smutku, ale z radości. 
This image for Image Layouts addon
Wszystko w tym biznesie kręci się wokół dobrych emocji. Jest to podkreślenie najfajniejszych i wyjątkowych wydarzeń w życiu. Torty artystyczne to nasza specjalność, dlatego zamówisz u nas torty urodzinowe, ślubne, dla dzieci i dorosłych, na chrzest i komunię, torty firmowe i okolicznościowe.
Oprócz najlepszej jakości, naturalnych i zawsze świeżych składników, w naszych wypiekach czuć miłość do słodkości i pasję ich przyrządzania.
Nasze wyroby nie zawierają konserwantów, są naturalne i przepyszne. Wszystkie słodkości są świeżo przygotowywane tylko na zamówienie, indywidualnie dla Ciebie, na miejscu w naszej pracowni oraz ręcznie zdobione przez nas- cukierniczych pasjonatów.
Zajmujemy się takzże przygotowaniem Słodkich Stołów na różne okazje.
Satysfakcja naszych klientów przeważa wszelkie inne zalety i wynagradza wysiłek z nawiązką.
Witaj w Słodkich Mecyjach - w naszym słodkim świecie.

Słodkie Mecyje

Tworzymy z pasją