Słodkie stoły

Specjalna uroczystość z całą pewnością wymaga specjalnej oprawy. W pewnych sytuacjach nie można godzić się na kompromisy i półśrodki, prawda?
Przepiękne tematyczne słodkie stoły uświetnią Twoją wyjątkową uroczystość.
Na naszą usługę składa się kompleksowe przygotowanie Słodkiego Stołu – przygotowanie wszelkich słodkości, a także niezbędna zastawa i dekoracja- kwiaty, lampiony, świece, girlandy itd.
Istnieje możliwość zamówienia także samych produktów do samodzielnego stworzenia Candy Baru.
Słodki Stół to nie tylko smakołyki, ale także niezwykle oryginalna dekoracja, której wygląd dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań, do stylu całego przyjęcia i aranżacji sali.
Kolorystykę słodkości, papilotek, kwiatów i innych elementów dekoracyjnych ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.
Szczegółowy wykaz słodyczy, dekoracji, dodatków, motywu przewodniego przyjęcia i jego lokalizacji jest uzgadniany przed realizacją zlecenia, tak aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.
Samodzielnie dobieramy i tworzymy każdy element, od słodyczy po kwiaty.
Do każdego wydarzenia przygotowujemy się z kilkudniowym wyprzedzeniem podchodząc do Klientów indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.
Oferty nie kierujemy jednak tylko do Narzeczonych – organizujemy Candy Bar również na chrzciny, komunie, urodziny, imprezy firmowe oraz inne uroczystości.
Nasz Słodki Stół sprawi, że przyjęcie będzie wystawne, niepowtarzalne i na długo pozostanie w pamięci gości.
Zawsze dokładamy wszelkich starań by świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości.
Działamy na terenie Kielc i okolic, ale jeśli spodobały Ci się nasze atrakcje możemy dojechać w dowolne miejsce w Polsce.

Świadczymy też usługi dodatkowe: przygotowujemy upominki dla Gości, zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol, tablice stołów, menu ślubne oraz pozostałą papeterię ślubną.
Image